دانلود آموزشهای کمیاب

دانلود برنامه BackpageDominator V1.1.0 کرک شده

0 8,345

خوش آمدید به همه در یکی از بهترین ابزارهای بهینه ساز Adsense برای MarketersWith حدود ۸ میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در ماه، Backpage.com یکی از بازدید کننده ترین سایت های در بریتانیا است. آگهی های پشت سر هم در سایت های تبلیغاتی ثبت نام خود را در چندین شهر در سراسر کشور های متعدد از جمله انگلستان، لهستان، فرانسه، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، آفریقای جنوبی و هنگ کنگ ثبت شده است. Backpage دارای رتبه بندی # ۱ در انگلستان، استرالیا، آفریقای جنوبی و سنگاپور است. بزرگترین رده تبلیغاتی آگهی ها (کالاها برای فروش) هر ماه بیش از ۲ میلیون آگهی را جذب می کند و همچنین در هر زمان به عنوان مقصد ترجیح برای لیست ۲۰۰۰۰۰ موتور در سراسر انگلستان می باشد. Backpage نیز دومین سایت بزرگ انگلستان برای مشاغل و سومین مرکز بزرگ برای اموال است. این سایت ۸٫۱ میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد را ثبت کرده است (تا ژوئن ۲۰۱۴). Back Post Dominator یک نرم افزار طبقه بندی شده تبلیغاتی است که به طور خاص برای دریافت داده ها برای نیش های خاص طراحی شده است، به طوری که هر کسب و کار مخاطبان هدف خود را به آسانی می گیرد و تجربه ای عالی در هنگام تبلیغ در Backpage دارد.

backpagedominator
backpagedominator

 

این اهمیت بسیار زیادی را برای یک بازاریاب که سعی در جذب ترافیک بیشتر به سایت خود می کند، اهمیت می بخشد و در نتیجه ترافیک را به سمت منحرف تبدیل می کند، منجر به مشتریان و مشتریان به درآمد می شود.
BackpageDominator به خصوص برای داده های مربوط به نیش های خاص طراحی شده است، به طوری که هر کسب و کار مخاطبان هدف خود را به راحتی می شود. داده ها از دسته های مختلف Backpage به راحتی می توان با توجه به مکان های انتخاب شده یا به طور مستقیم از URL استفاده نمود. این برنامه به شما در ذخیره سازی داده ها در قالب CSV می پردازد.
این فوق العاده آسان به پیکربندی scraper و شما می توانید شروع به خراش دادن داده ها در عرض چند دقیقه از نصب Backpagedominator.GET BACKPAGEDOMINATOR با LIFETIME رایگان به روز رسانی امروز قبل از COMPETOR شما!

 

دانلود برنامه BACKPAGE DOMINATOR:

دانلود محتوا

ممکن است شما دوست داشته باشید