دانلود آموزشهای کمیاب

دانلود سورس Sourcing Samurai V1.5 کرک شده

0 7,806

سپارش نرم افزار سامورایی:

جدای از اینکه قادر به کشف بازارهای سوله گرم که می تواند به یکی از سخت ترین کارها فروش است که برای یافتن تامین کنندگان و تولید کنندگان است که می تواند شما را به بهترین معاملات در موجودی خود را به من بدهید. نرم افزار سپارش سامورایی به شما می دهد یک شبکه جهانی از تامین کننده دسترسی داشته باشید.
نگران نباشید، در محصولات شما می خواهید برای خرید به صورت فله و یا تولید شده را تایپ کنید و آن را به شما اجازه مرتب کردن بر اساس توسط حداقل حجم سفارش، قیمت گذاری، زمان پاسخ از فروشنده و وضعیت فعلی خود را به طوری که شما می توانید توپ در حال حرکت در خرید خود را!
پیدا کردن خوب است، تامین کنندگان معتبر در خارج از کشور و تولید کننده انواع می تواند یک وظیفه دشوار! خوب، که دیگر در موضوع را با این ابزار کوچک شگفت انگیز است که سام به او کمک کند به سرعت محدود کردن suppliers.Imagine..within ثانیه پس از پیدا کردن محصولات خود را شما می توانید کننده خود را پیدا کنید ایجاد کرده بود!

sourcing-samurai
sourcing-samurai

 

امکانات

مجموعه جستجو:

به سرعت یک ایده از چه محصولات گرم در دسته خود را بر اساس دریافت کنید. این نرم افزار راه اندازی با تمام دسته بندی های اصلی Aliexpress به طوری که شما می توانید مطمئن باشند که شما پایگاه های تحقیقاتی به طور کامل پوشش داده شده است!

پاک کردن دکمه:

نرم افزار شامل یک “پاک” را فشار دهید، بنابراین شما می توانید بیش از شروع. درست مثل سیستم های قدیمی نینتندو با دکمه تنظیم مجدد، شما یک شانس برای تنظیم مجدد جستجوی خود را بدون نیاز به باز کردن نرم افزار تا!

 قیمت:

مرتب سازی بر اساس قیمت شما را قادر به تعیین محصولات فروش در محدوده قیمت های مختلف، بنابراین شما بهتر می توانید تعیین چه محصول را به فروش می رسانند.

 ارائه می دهد:

در AliExpress می تواند چندین فروشندگان مختلف از همان محصول دقیق وجود دارد. سپارش سامورایی شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه کسب و کارهای مختلف را به فروش محصولات مشابه، به طوری که شما می توانید تقاضا را ببینید و همچنین مشاهده در صورتی که محصول مورد نظر شما در یک رقابت پایین تر است.

نقد و بررسی:

در AliExpress یک محصول با تعداد بالا از بررسی تقریبا در همه زمان یک محصول است که گرفتن توده ای از فروش است. این یکی از بخش های مورد علاقه از این نرم افزار است. شما می توانید ۸ گزینه های مختلف دسته برای بررسی برای کشف آن سنگهای پنهان که شما می توانید شروع به رشد کسب و کار خود را در اطراف استفاده کنید.

 پژوهش کلید واژه:

اگر شما در حال حاضر در بازار تو رفتگی در دیوار خود را حل و فصل، و یا فقط می خواهید از طریق محصولات مرتب کردن بر اساس استفاده از یک کلمه کلیدی خاص این نرم افزار به شما می دهد که توانایی! شما می توانید جستجو برای هر نوع محصول اجرا و استفاده از نتایج به اعتبار که می خواهید در جهت درست است. با این گزینه کلمه کلیدی پژوهش آن باز می شود تا قابلیت های این نرم افزار زمان بزرگ!

 

دانلود برنامه Sourcing Samurai:

دانلود محتوا

ممکن است شما دوست داشته باشید