دانلود آموزشهای کمیاب

معتبرترین سایت قطره ای کسب بیتکوین رایگان

0 13,432
بهترین و محبوبترین سایت برای جمع آوری رایگان بیتکوین که برای کسب درآمد از آن به هیچ تخصص خاصی نیاز نیست ، جز فشردن یک دکمه به نام ROLL! که با فشردن این دکمه در هر ساعت می توانید مقداری بیت کوین رایگان بسته به شانس خود دریافت کنید برای مشاهده نحوه ثبت نام و کار با سایت ادامه مطلب را بخوانید.
۱-ثبت نام در سایت freebitcoin
برای ثبت نام در freebitcoin روی لینک زیر کلیک کنید.


پیشنهاد ویژه ما به شما :

?ما برای حمایت از کسانی که با لینک زیرمجموعه گیری ما عضو این سایت میشوند ، آموزش ها و ترفندهای مختلف برای کسب درامد بیشتر از این سایت را فقط برای زیرمجموعه های کمیاب وب خواهیم فرستاد.
?پس لطف کنید بعد از عضویت با لینک زیرمجموعه گیری ما در این سایت حتما مشخصات خودتان را برای ما ارسال کنید تا در گروه اختصاصی زیرمجموعه های ما قرار بگیرید.

بعد از کلیک روی لینک بالا وقتی که وارد سایت شد از منوی بالا روی SIGN UP کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. و دکمه SIGN UP را بزنید. سپس حساب شما ایجاد می شود،توجه داشته باشید اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
signup-freebitcoin
signup-freebitcoin
E-mail Address : آدرس ایمیل
-Password: یک رمز عبور برای وارد شدن به سایت
-I’m not a robot: تیک کد امنیتی گوگل رو هم بزنید که مشخص باشه شما ربات نیستید. (یا کد کپچا) ثبت نام شما کامل شد.
سپس یک ایمیل فعالسازی برای شما فرستاده میشود که باید آن را تایید کنید.
برای ورود به سایت هم از بخش LOGIN در منو بالا وارد سایت شوید.
Bitcoin Address/E-mail Address: آدرس ایمیل یا آدرس بیت کوین

Password: رمز برای ورود به سایت ۲FA Code: این بخش رو خالی بزارید اگر تنظیم نکردید یک ایمیل شامل کد ۲FA برای ورود براتون فرستاده می شود.

۲-ورود به سایت
login-freebitcoin
login-freebitcoin
-کسب بیتکوین از سایت

در منوی بالای سایت روی گزینه FREE  BTC کلیک کنید و در صفحه باز شده پایین صفحه کد کپچا را وارد کنید و گزینه ROLL را کلیک کنید و بیتکوین خود را براساس جدول شانس دریافت کنید.به همین راحتی .بعد از یک ساعت مجددا همین روند رو طی کنید و در واقع هر یک ساعت بیت کوین جمع کنید.

 

مطابق تصویر زیر

rollfreebitcoin
rollfreebitcoin

ساده ترین راه کسب درآمد از سایت Free Bitco روش بالاست که با زدن گزینه Roll شما به صورت تصادفی ساتوشی(واحد پول بیت کوین) و امتیاز لاتاری(قرعه کشی بیت کوین) میبرید. همانطور که در بالا مشخص شده بعد از زدن Roll مقداری زمان میبرد که دوباره بتونید از این گزینه استفاده کنید که این زمان به شما همانجا نشان داده خواهد شد.

دیگر منوهای سایت
freebitcoin
freebitcoin
در بالا تمامی روش های کسب درآمد از سایت فیری بیت کو که شما میتوانید انجام دهید را مشخص کردیم. گزینه های EARN BTC, FREE BTC, MULTIPLY BTC و… که برای شما در تصویر بالا مشخص شده و با زدن هریک میتوانید طبق دستورالعمل سایت پیش رفته و کسب درآمد کنید.
اما مقدار بیت کوین هایی که می توانید با BTC و یا به اصطلاح با Roll زدن بصورت رایگان برنده شوید بستگی به قیمت بیت کوین فعلی دارد که بزرگترین جایزه آن ۲۰۰ دلار میباشد و دیگر جوایز نسبت به آن ثابت میمانند. 
بنابراین، هنگامی که قیمت بیت کوین کاهش می یابد، مبلغ پاداش محاسبه شده در بیتکوین ها افزایش می یابد و همچنین عکس آن نیز صادق است. بنابراین، صرف نظر از قیمت بیت کوین فعلی، شما در هر بار رول زدن یک فرصت منصفانه رایگان برای برنده شدن معادل ۲۰۰ دلار بیت کوین دارید.
 سایت فری بیت کوین یکی از بهترینهای حیطه خودش است.در بحث پرداخت نیز 
 
 حالت (AUTO) قرار دهید.هر یکشنبه در ساعت ۱۰ بعد از ظهر به وقت گرینویچ پرداخت می شود شما میتوانید با وارد کردن آدرس Bitcoin خود در سایت عضو شوید. آنها همچنین به شما ۲۵ درصد از سود روزانه زیر مجموعه هایتان را به شما پرداخت می کنند! و ۰.۲۵ درصد نیز از سود بازی HI-LO آنها بدست خواهید آورد همچنین اگر بیش از ۳۰۰۰۰ ساتوشی در حساب فری بیتکوی خود داشته باشید سایت freebitco.in به شما سود سالانه ۴.۰۸٪ را پرداخت می کنند. 
شما میتوانید پیوند یا لینک معارفه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و از آنها بخواهید از آن بازدید کنند و یک حساب کاربری در سایت فری بیت کوین ایجاد کنند. در انجام این کار، آنها به صورت خودکار به عنوان زیر مجموعه شما اضافه می شوند و شما ۵۰ درصد از بیت کوین هایی را که آنها بصورت رایگان با رول زدن بدست آورده اند را نیز به عنوان کمیسیون دریافت خواهید کرد! البته هیچ چیز از حساب آنها کسر نمی شود، و سایت ۵۰٪ را از جیب خود پرداخت می کند.
 همچنین شما در هر بار رول زدن علاوه بر دریافت بیت کوین رایگان ۲ بلیط قرعه کشی هفتگی و دو امتیاز RP نیز دریافت میکنید. قرعه کشی هفتگی بسیار بسیار جذاب میباشد و هر هفته ۱۰ نفر به عنوان برنده بصورت قرعه کشی انتخاب خواهند شد که نفر اول با توجه به قیمت فعلی بیت کوین چیزی نزدیک به ۹۵۰۰ دلار دریافت خواهد کرد.! این رقم برای نفرات بعدی کمتر خواهد بود و در انتها سهم نفر دهم حدودا ۲۰ دلار خواهد بود. متعاقبا هرچه تعداد بلیط ها شما بیشتر باشد از شانس برنده شدن بیشتری برخوردار خواهید شد.
 به همین منظور شما علاوه بر بلیط هایی که بصورت رایگان با رول زدن دریافت میکنید میتوانید بصورت مستقیم هم بیلط قرعه کشی خریداری کنید و شانس خود را افزایش دهید. قیمت هر بلیط اضافه ۱ ساتوشی (۰.۰۰۰۰۰۰۰۱) میباشد. جالب اینجاست که سایت درصد شانس شما برای برنده شدن را با توجه به تعداد کل بلیط های کاربران و تعداد بلیط های شما در بخش قرعه کشی به شما نشان میدهد. 
بطور مثال الان من در این هفته ۱۰۰ بلیط دارم و کل بلیط ها تا این لحظه ۳۲۳,۲۱۶,۵۰۹ میلیون میباشد و درصد شانس برنده شده من ۰.۰۰۰۱۹۸۰۱ % میباشد. نکته جالب دیگری نیز در جزییات برندگان هفته قبل همیشه به چشم میخورد آن هم برنده شدن افرادی با تعداد بلیط بسیار پایین است. بطور مثال در همین هفته قبل نفر دوم لیست برندگان یعنی فردی که ۰.۹۴۸۶۵۵۹۴ بیت کوین (۶۶۰۰) دلار برنده شد فقط ۴۱۲ بلیط در اختیار داشت..! یعنی فقط حدودا ۱۴ بار رول زده بود و با بیت کوین رایگان به بلیط هاش اضافه کرده بود…نوش جانش… اما امتیازات RP نیز ویژگی خودش را دارد و شما میتوانید آنها را تبدیل به بیت کوین کنید و نرخ تبدیل برای هر ۱۰۰ هزار RP یک میلی بیت (۰.۰۰۱) میباشد. پیشنهاد میکنیم همین الان در این سایت عضو شوید و علاوه بر دریافت بیت کوین رایگان، شانس خود را برای کسب درآمد میلیونی در هر هفته امتحان کنید.


واریز و برداشت پول از سایت

در صفحه حساب کاربریتون همونطور که مشخص شده گزینه WITHDRAW را بزنید تا به صفحه برداشت بروید. آسان ترین راه واریز خودکار بیت کوین های شما به حسابتان است که برای این کار باید به قسمت PROFILE رفته و در قسمت CHANGE WITHDRAWAL ADDRESS شماره حساب بلاک چین یا همان حساب بیت کوین خود را وارد کنید. سپس به قسمت WITHDRAW رفته و تیک AUTO WITHDRAW را بزنید تا از این پس درآمد هایتان به صورت خودکار برایتان واریز شود.که هر یکشنبه ها واریز می گردد.

ممکن است شما دوست داشته باشید